طرز تهیه برنج تایلندی

برنج تایلندی یکی از محبوب ترین غذاهای تهیه شده در تایلند است که با داشتن طعم غذایی فوق العاده در بیشتر کشورهای جهان مورد توجه است، برای دستیابی به طرز پخت و تهیه ی برنج تایلندی با آموزشگاه آشپزی ما همراه باشید ما به طور کامل به نکات اصلی برای تهیه ی این خوراکی خوشمزه پرداخته ایم.

رایگان

طرز تهیه سوسیس بندری

سوسیس بندری یکی از غذاهای محبوب بندر جنوبی کشور مان است . اگرچه برای اولین بار بعد از ورود سوسیس به ایران در سال ۱۳۰۷ در بندر انزلی تهیه شد ولی امروزه محبوبیت بسیاری را کسب کرده است. از مزیت های اصلی سوسیس بندری می توان به مدت زمان کم برای تهیه ی آن اشاره کرد

رایگان

طرز تهیه شیک نوتلا

شیک نوتلا امروزه یکی از پرطرفدارترین ترکیباتی است که در طرز تهیه آن از نوتلای بسیار اعلا استفاده می شود. سایت های به روز و مفیدی همچون آشپزشو قنادشو به کمک مردم آمدند تا برای یادگیری طرز تهیه شیک نوتلا یا طرز تهیه نوشیدنی مجبور به شرکت در کلاس های حضوری نباشند.

رایگان

طرز تهیه قارچ شکم پر

قارچ شکم پر یک فینگرفود است. فینگرفودی که در همراهی با قارچ های محبوب و دوست ‌داشتنی راهی سفره ها می شود؛ اما شما که می خواهید آموزش آشپزی این فینگرفود را همراه با کلیپ های آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو فرا گیرید، تا چه اندازه این غذا های کوچک را می شناسید؟

آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو با برگزاری دوره طرز تهیه قارچ شکم پر در قالب فیلم آموزشی توسط سرآشپز بین المللی، استاد فرنود، شما عزیزان را از شرکت در دوره های حضوری بی نیاز کرده است. پشیبانی همیشگی و پاسخ به سوال هنرجویان که از پشتیبانی وب سایت آموزشگاه یا درج کامنت فراهم شده است.
هنرجویان همان طور که با حضور در دوره های حضوری امکان دریافت مدرک بین المللی آشپزی را دارند، با مشاهده فیلم‌های آموزشی و کسب مهارت کافی نیز این امکان برای آن ها فراهم است.

رایگان

طرز تهیه کوکو تایلندی

کوکو یکی از غذاهای محبوب و خوشمزه می باشد که در هر محفلی طرفدار خاص خود را دارد. در این بین، کوکو تایلندی یا کوکو تن ماهی تایلندی را می توان یکی از کوکو های لذیذ برشمرد و یادگیری طرز تهیه کوکو تایلندی برای هر کدبانویی خالی از لطف نیست. یکی از ایده های سرو غذا برای مهمانی ها و مراسم های مختلف، درست کردن کوکو و کتلت می باشد. با شرکت در دوره آموزش طرز تهیه کوکو تایلندی در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو می توانید مهارت آشپزی خود را بیشتر کرده و هم چنین با طرز تهیه غذاهای جدید آشنا شوید.

رایگان

طرز تهیه کیک زبرا

هنگامی که به یک کیک شکلاتی و وانیلی که راه راه تزیین شده نگاه می کنید، ناخودآگاه جذب زیبایی منحصر به فرد آن می‎شوید. کیک زبرا در میان تمامی کیک ها دارای زیبایی منحصر فرد است. این کیک به دلیل ظاهر زیبا و راه راه خود که شبیه گورخر است به کیک زبرا یا گورخر در سراسر جهان معروف است.

رایگان

طرز تهیه مرغ در سس گشنیز

اهمیت سس در آشپزی بسیار واضح و آشکار است و هر آشپز حرفه ‌ای می ‌داند که باید سس های خاص و حرفه ‌ای داشته باشد. از این رو عموماً در فعالیت های اصلی هر آموزشگاه آشپزی می توانید شاهد فضای گسترده ‌ای با هدف تهیه انواع سس ها باشید. استفاده از آموزشگاه آشپزی برای خلق آشپز های ماهر یک مسیر مطمئن می باشد. این مسیر می ‌تواند بسته به نیاز دانشجوی آشپزی تدوین شود. مثلاً کسی که می ‌خواهد در فضای کافه ها فعالیت کند، از طرز تهیه موهیتو گرفته تا ساخت انواع شیک و قهوه و گلاسه، در آموزشگاه آشپزی به کار وی خواهد آمد؛ اما برای دانشجوی آشپزی که در جستجوی رسیدن به طعم های خاص در غذا ها راهی آموزشگاه آشپزی شده است، مسیر آموزش می تواند یک دوره ی جامع در زمینه ساخت انواع سس ها باشد.

رایگان

طرز تهیه ناگت مرغ

ناگت مرغ یا همان لقمه ی ‌مرغ یک نوع خوراکی محسوب می شود که از گوشت مرغ تهیه می شود.که برای این کار سینه مرغ را چرخ می کنند و آن را با آرد سوخاری مخلوط و در روغن سرخ می کنند و بعضی از افراد نیز آن را تنوری می کنند.البته بستگی به سلیقه ی افراد نیز دارد که در چه نوع روغنی سرخ شود.

رایگان

آموزش آشپزی رایگان

نمایش بیشتر