برای دیدن تقویم آموزشی کلاس های حضوری اینجا کلیک کنید :)

دوره نان های حجیم و نیمه حجیم

در این دوره جذاب بیش از 30 آیتم آموزشی وجود دارد که 0 تا 100 کار را خود هنرجو بر روی موادی که از طرف آموزشگاه در اختیار هنرجو قرار می گیرد انجام می دهد. این دوره شامل مدرک معتبر و بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد که برای دریافت مجوز کسب و کار در ایران الزامی و دارای امتیاز اقامتی برای خارج از کشور می باشد.
با دوره جذاب نان های حجیم ونیمه حجیم حال روحی خوب را به خود هدیه دهید. چون کار با خمیر و نان با حس خوب همراه هست و اکثر پزشکان به تمام کسانی که حال روحی خوبی ندارند پیشنهاد میکنند
کی فکر میکرد که اینقدر حس ما در پخت و پز مهم باشد…

شیوه آموزش دوره نان های حجیم و نیمه حجیم در آموزشگاه آشپزی “آشپزشو قنادشو”

در دوره نان های حجیم و نیمه حجیم مواد غذایی توسط آموزشگاه آشپزی فراهم می شود تا هنرجو بتواند تمامی مراحل پخت و آماده سازی مواد غذایی تحت نظارت سرآشپز انجام دهد و یک تجریه عملی از کار را داشته باشد و در حین انجام کار مشکلات و اشتباهاتی که ممکن است مرتکب شود، مشخص شود و این اشتباهات توسط سرآشپز رفع گردد تا هنرجو در پایان دوره یه یک تجربه کامل در زمینه نان رسیده باشد و بتواند موارد آموزش داده شده در آموزشگاه آشپزی را در هر زمان و هر مکانی با کیفیت فوق العاده آماده کند.

مدت زمان دوره نان های حجیم و نیمه حجیم

دوره جامع نان طی دو روز متوالی از ساعت 9 الی 19 برگزار می شود. این دوره به صورت فشرده برگزار میشود. آموزشگاه آشپزی “آشپزشو و قنادشو” برای رفاه حال هنرجویان خود که از شهرهای اطراف برای فراگیری این دوره به تهران می آیند تصمیم گرفته است که این دوره را در مدت زمان ۲ روز به صورت فشرده برگزار کند.

تجربه نشان داده دوره هایی که به صورت فشرده برگزار میشه درصد یادگیری هنرجویان به علت پیوستگی مطالب و زمان به شدت بالا خواهد رفت و از طرفی هزینه های رفت و آمد و اقامت هنرجویان به شدت کاهش پیدا می کند

محل برگزاری دوره نان های حجیم و نیمه حجیم

منتظر دیدار شما در آموزشگاه آشپزشو قناد شو به آدرس: ” تهران ، میدان انقلاب ، خیابان کارگر جنوبی ، نرسیده به میدان پاستور ، نبش کوچه سعیدی ، پلاک ۶ ، واحد ۷ ”  هستیم.

پیشنهاد ویژه آموزشگاه آشپزی برای هنرجویان

هنرجویان اگر به هر دلیلی در طول دوره احساس کردند که مطلبی رو به خوبی یاد نگرفته اند می توانند به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنند.

معرفی دورهنمایش رایگان

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

برای دیدن نظرات و شرکت در آن ابتدا محصول را خریداری نمایید و سپس وارد سایت شوید.
تاریخ برگزاری
دوره نان های حجیم و نیمه حجیم
۱۵ دی ۱۴۰۱ - پنج شنبهالی۱۶ دی ۱۴۰۱ - جمعه
قیمت دوره

4,000,000 تومان

نوع دوره

حضوری

محل برگزاری

آموزشگاه آشپزشو قنادشو

نوع مدرک

بین المللی فنی و حرفه ای

تاریخ شروع دوره

۱۵ دی ۱۴۰۱

تاریخ پایان دوره

۱۶ دی ۱۴۰۱