برای دیدن تقویم آموزشی کلاس های حضوری اینجا کلیک کنید :)

دوره آشپزی سنتی ایرانی

در دوره جامع آشپزی سنتی ایرانی قرار هست که به شهرهای مختلف ایران سر بزنیم و با فرهنگ غذایی هر منطقه آشنا شویم
از قیمه و قورمه و زرشک پلو با مرغ بگیر تا دیزی و مرغ لونگی و ویرمونی کوکو و باقالی پلو با ماهیچه و کلی غذاهای اصيل ایرانی دیگر…

شیوه آموزش در آموزشگاه آشپزی “آشپزشو قنادشو”

در دوره آشپزی سنتی ایرانی مواد غذایی توسط آموزشگاه آشپزی فراهم می شود تا هنرجو بتواند تمامی مراحل پخت و آماده سازی مواد غذایی تحت نظارت سرآشپز انجام دهد و یک تجریه عملی از کار را داشته باشد و در حین انجام کار مشکلات و اشتباهاتی که ممکن است مرتکب شود، مشخص شود و این اشتباهات توسط سرآشپز رفع گردد تا هنرجو در پایان دوره یه یک تجربه کامل در زمینه آشپزی سنتی رسیده باشد و بتواند موارد آموزش داده شده در آموزشگاه آشپزی را در هر زمان و هر مکانی با کیفیت فوق العاده آماده کند.

مدت زمان دوره آشپزی سنتی ایرانی

این دوره در مدت زمان ۳ روز به صورت فشرده از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ برگزار میشود. آموزشگاه آشپزی “آشپزشو و قنادشو” برای رفاه حال هنرجویان خود که از شهرهای اطراف برای فراگیری این دوره به تهران می آیند تصمیم گرفته است که این دوره را در مدت زمان ۳ روز به صورت فشرده برگزار کند.

تجربه نشان داده دوره هایی که به صورت فشرده برگزار میشه درصد یادگیری هنرجویان به علت پیوستگی مطالب و زمان به شدت بالا خواهد رفت و از طرفی هزینه های رفت و آمد و اقامت هنرجویان به شدت کاهش پیدا می کند

محل برگزاری دوره آشپزی سنتی ایرانی

این دوره در محل آموزشگاه آشپزی “آشپزشو قنادشو” به آدرس ” تهران ، خیابان جمهوری ، خیابان کارگر جنوبی ، نرسیده به میدان پاستور ، نبش کوچه سعیدی ، پلاک ۶ ، واحد ۷ ” برگزار خواهد شد.

پیشنهاد ویژه آموزشگاه آشپزی برای هنرجویان

هنرجویان اگر به هر دلیلی در طول دوره احساس کردند که مطلبی رو به خوبی یاد نگرفته اند می توانند به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنند.

مدرس دوره آشپزی سنتی ایرانی

این دوره توسط سرآشپز بین المللی و کارشناس صدا و سیما، استاد فرنود تدریس می شود. استاد فرنود فارغ التحصیل از دانشگاه کوردن بلو مالزی و همچنین مربی و آزمونگر رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور هستند. آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو با مدیریت ایشان آموزشگاه برتر کارآفرین در سال ۱۳۹۸ معرفی شد.

معرفی دورهنمایش رایگان

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

برای دیدن نظرات و شرکت در آن ابتدا محصول را خریداری نمایید و سپس وارد سایت شوید.
تاریخ برگزاری
دوره آشپزی سنتی ایرانی
۱۹ آذر ۱۴۰۱ - شنبهالی۲۱ آذر ۱۴۰۱ - دوشنبه
قیمت دوره

5,000,000 تومان

نوع دوره

حضوری

محل برگزاری

آموزشگاه آشپزشو قنادشو

تاریخ شروع دوره

۱۹ آذر ۱۴۰۱

تاریخ پایان دوره

۲۱ آذر ۱۴۰۱