برای دیدن تقویم آموزشی کلاس های حضوری اینجا کلیک کنید :)

دوره باریستا و بارتندری

دوره باریستا و بارتندری فرصت مناسبی برای افرادی است که می خواهند از این هنر علاوه بر درآمدزایی و اخذ مدرک معتبر بین المللی فنی و حرفه ای نیز بهره ببرند. آموزشگاه آشپزی “آشپزشو قنادشو” بهترین فرصت را برای هنرجویان خود فراهم میکند تا بتوانند در بهترین کافه ها مشغول به کار شوند و به شغل مورد علاقه خود دست یابند. در دوره جذاب باریستا و میکسولوژی از نوشیدنی های سرد و علم منو نویسی و رسپی خوانی گرفته تا علم میکسولوژی و نوشیدنی های گرم و چندین آیتم نمایشی (آتش بازی و دومینو و…) را آموزش میبینید و در انتها مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای به شما تقدیم می شود.

شیوه آموزش دوره باریستا و بارتندری در آموزشگاه آشپزی “آشپزشو قنادشو”

در دوره باریستا و بارتندری مواد توسط آموزشگاه آشپزی فراهم می شود تا هنرجو بتواند تمامی مراحل آماده سازی مواد تحت نظارت استاد انجام دهد و یک تجریه عملی از کار را داشته باشد و در حین انجام کار مشکلات و اشتباهاتی که ممکن است مرتکب شود، مشخص شود و این اشتباهات توسط استاد رفع گردد تا هنرجو در پایان دوره یه یک تجربه کامل در زمینه باریستا و بارتندری رسیده باشد و بتواند موارد آموزش داده شده در آموزشگاه آشپزی را در هر زمان و هر مکانی با کیفیت فوق العاده آماده کند.

بصورت عملی و ورکشاپ یعنی هر هنرجو از 0 تا 100 نوشیدنی ها رو خودشون با مواد اولیه ای که از سمت آموزشگاه در اختیارشون گذاشته شده درست می کنند و هنر لاته آرت رو هر شخص به صورت مجزا زیر نظر استاد تمرین می کند.

مدت زمان دوره باریستا و بارتندری

دوره جذاب باریستا و میکسولوژی که طی 4 روز متوالی و بصورت فشرده از ساعت 9 صبح الی 17 برگزار خواهد شد بصورت عملی و ورکشاپ میباشد.

تجربه نشان داده دوره هایی که به صورت فشرده برگزار میشه درصد یادگیری هنرجویان به علت پیوستگی مطالب و زمان به شدت بالا خواهد رفت و از طرفی هزینه های رفت و آمد و اقامت هنرجویان به شدت کاهش پیدا می کند.

پیشنهاد ویژه آموزشگاه آشپزی برای هنرجویان

هنرجویان اگر به هر دلیلی در طول دوره احساس کردند که مطلبی رو به خوبی یاد نگرفته اند می توانند به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنند.

محل برگزاری دوره باریستا و بارتندری

این دوره در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو به ادرس : تهران ، میدان انقلاب ، خیابان کارگر جنوبی ، نرسیده به میدان پاستور ، نبش کوچه سعیدی ، پلاک ۶ ، واحد ۷ برگزار خواهد شد.

معرفی دورهنمایش رایگان

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

برای دیدن نظرات و شرکت در آن ابتدا محصول را خریداری نمایید و سپس وارد سایت شوید.
تاریخ برگزاری
دوره باریستا و بارتندری
۲۲ آذر ۱۴۰۱ - سه شنبهالی۲۵ آذر ۱۴۰۱ - جمعه
قیمت دوره

5,000,000 تومان

نوع دوره

حضوری

محل برگزاری

آموزشگاه آشپزشو قنادشو

نوع مدرک

بین المللی فنی و حرفه ای

تاریخ شروع دوره

۲۲ آذر ۱۴۰۱

تاریخ پایان دوره

۲۵ آذر ۱۴۰۱