برای دیدن تقویم آموزشی کلاس های حضوری اینجا کلیک کنید :)

دوره فست فود

در دوره جذاب فست فود ما صفر تا صد موارد زیررا به شما برای شروع یک کسب و کار خوب آموزش می دهیم:

  • انواع ساندویچ گرم
  • انواع ‎پیتزاهای ایتالیایی و آمریکایی
  • ‎انواع سوخاری
  • انواع ‎سس ها
  • همراه با روش مرینیت کردن پروتئین های مختلف و روش نگهداری آنها

هنرجویان عزیز برای مدرک فنی حرفه ای ثبت نام خواهند شد و این مدرک دارای کد qr می باشد که لازمه ی مهاجرت و ویزای کاری است. ‎قیمت این دوره بسیار پایین میباشد و همراه با میان وعده و ناهار از شما پذیرایی میکنیم.

شیوه آموزش دوره فست فود در آموزشگاه آشپزی “آشپزشو قنادشو”

در دوره فست فود مواد غذایی توسط آموزشگاه آشپزی فراهم می شود تا هنرجو بتواند تمامی مراحل پخت و آماده سازی مواد غذایی تحت نظارت سرآشپز انجام دهد و یک تجریه عملی از کار را داشته باشد و در حین انجام کار مشکلات و اشتباهاتی که ممکن است مرتکب شود، مشخص شود و این اشتباهات توسط سرآشپز رفع گردد تا هنرجو در پایان دوره یه یک تجربه کامل در زمینه فست فود رسیده باشد و بتواند موارد آموزش داده شده در آموزشگاه آشپزی را در هر زمان و هر مکانی با کیفیت فوق العاده آماده کند.

مدت زمان دوره فست فود

این دوره در مدت زمان ۲ روز به صورت فشرده از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ برگزار میشود. آموزشگاه آشپزی “آشپزشو و قنادشو” برای رفاه حال هنرجویان خود که از شهرهای اطراف برای فراگیری این دوره به تهران می آیند تصمیم گرفته است که این دوره را در مدت زمان ۲ روز به صورت فشرده برگزار کند.

تجربه نشان داده دوره هایی که به صورت فشرده برگزار میشه درصد یادگیری هنرجویان به علت پیوستگی مطالب و زمان به شدت بالا خواهد رفت و از طرفی هزینه های رفت و آمد و اقامت هنرجویان به شدت کاهش پیدا می کند

محل برگزاری دوره فست فود

این دوره در محل آموزشگاه آشپزی “آشپزشو قنادشو” به آدرس ” تهران ، خیابان جمهوری ، خیابان کارگر جنوبی ، نرسیده به میدان پاستور ، نبش کوچه سعیدی ، پلاک ۶ ، واحد ۷ ” برگزار خواهد شد.

پیشنهاد ویژه آموزشگاه آشپزی برای هنرجویان

هنرجویان اگر به هر دلیلی در طول دوره احساس کردند که مطلبی رو به خوبی یاد نگرفته اند می توانند به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنند.

مدرس دوره فست فود

این دوره توسط سرآشپز بین المللی و کارشناس صدا و سیما، استاد فرنود تدریس می شود. استاد فرنود فارغ التحصیل از دانشگاه کوردن بلو مالزی و همچنین مربی و آزمونگر رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور هستند. آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو با مدیریت ایشان آموزشگاه برتر کارآفرین در سال ۱۳۹۸ معرفی شد.

معرفی دورهنمایش رایگان

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

برای دیدن نظرات و شرکت در آن ابتدا محصول را خریداری نمایید و سپس وارد سایت شوید.
تاریخ برگزاری
دوره فست فود
۲۶ آبان ۱۴۰۱ - پنج شنبهالی۲۷ آبان ۱۴۰۱ - جمعه
قیمت دوره

5,000,000 تومان

نوع دوره

حضوری

محل برگزاری

آموزشگاه آشپزشو قنادشو

نوع مدرک

بین المللی فنی و حرفه ای

تاریخ شروع دوره

۲۶ آبان ۱۴۰۱

تاریخ پایان دوره

۲۷ آبان ۱۴۰۱