برای دیدن تقویم آموزشی کلاس های حضوری اینجا کلیک کنید :)

طرز تهیه فینگرفود رول کالباس

طرز تهیه فینگرفود رول کالباس

طرز تهیه فینگرفود رول کالباس : فینگر فود را می توان غذایی بسیار ساده و سهل الوصول دانست. این غذا به راحتی با انگشتان زیبای شما قابل خوردن است. شما به راحتی با دستورات بسیار ساده ای می توانید برای تهیه فینگر فود اقدام کنید. اگر عادت دارید که غذاهای بسیار سخت و مجلل را در مهمانی های خود سرو نمایید و بر اثر این اتفاق پس از هر میهمانی تا چند روز کسل و خسته هستید، پیشنهاد آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو به شما استفاده از غذاهای ساده ای مثل فینگر فود است. کالباس یک خوراکی خوشمزه برای بچه ها می باشد. شما با این ماده خوشمزه می توانید برای بچه ها فینگر فود جذابی را تهیه کنید. پس با ما، برای آموزش دستور پخت این غذای خوشمزه همراه شوید.

فهرست

 1. مواد اولیه فینگرفود رول کالباس
 2. طرز تهیه فینگرفود رول کالباس
 3. درباره فینگرفود رول کالباس بیشتر بدانیم

در این قسمت از آموزش آشپزی، ابتدا مواد اولیه مورد نیاز برای طرز تهیه فینگرفود رول کالباس گفته می شود و پس از آن دستور پخت آن ذکر می شود.

رول کالباس

مواد اولیه فینگرفود رول کالباس

نکته مهم این است که مواد لازم برای این فینگر فود مقدار مشخصی ندارد و بستگی به تعداد میهمانان شما دارد.

 1. نان لواش
 2. کالباس
 3. گوجه
 4. خیار شور
 5. زیتون
 6. جعفری
 7. فلفل دلمه ای
 8. سس مایونز
فینگرفود رول کالباس

طرز تهیه فینگرفود رول کالباس

 1. در مرحله اول تمام سبزیجات به کار رفته در این فینگر فود را خرد می کنیم و کنار می گذاریم.
 2. نان لواشی را که تهیه کرده ایم، در مرحله بعد باید به تکه متوسطی به اندازه یک ساندویچ در آورده و با سس دلخواه یا سس مایونز طعم دار می کنیم.
 3. در مرحله سوم تهیه فینگر فود باید تمامی مواد اولیه را روی نان بچینیم.
 4. در مرحله چهارم تهیه فینگرفود باید نان را به صورت رول مانندی در بیاوریم.
 5. مرحله پنجم آماده سازی این فینگرفود، باید ساندویچ ها را برش دهیم و برای تزیین کردن آن ها اقدام کنیم.
رول کالباس

درباره فینگرفود رول کالباس بیشتر بدانیم

فینگر فود در معنای لغوی به معنای غذای انگشتی است و در واقع به غذا‌هایی گفته می‌شود که در ابعاد کوچک برای پیش غذا، میان وعده و غیره استفاده می‌شوند. به دلیل سبک و روش آماده کردن و پخت فینگر فود، میتوان به راحتی آن را با دست خورد.

در سال ١٣١٩ که کافه‌ها در آمریکا رونق گرفتند، صاحبان کافه‌ها تصمیم گرفتند تا برای میان وعده غذا‌های ساده‌ای تهیه کنند که دشواری تهیه غذا‌های معمولی را نیز نداشته باشند. به همین دلیل اقدام به تهیه خوراکی‌هایی کردند که به راحتی با دست خورده می‌شد؛ و همینجا بود که فینگرفود‌ها به وجود آمدند. با گذشت زمان این غذا‌های خوشمزه در کشور‌های اروپایی نیز رواج پیدا کرده و حتی به عنوان غذای اصلی سرو می‌شدند.

ارسال دیدگاه