برای دیدن تقویم آموزشی کلاس های حضوری اینجا کلیک کنید :)

طرز تهیه حلوا دارک فندق

تصویر شاخص
دارک فندق

طرز تهیه حلوا دارک فندق : وقتی در مورد زیبایی دسر‎ها صحبت می‎شود، ناخودآگاه ذهن آدمی سمت حلوای دارک فندق می‎رود. این دسر که از زیبایی منحصر به فرد برخوردار است. تجلی زیبایی جهان هستی است. نکته بسیار مهم در مورد حلوای دارک فندق علاوه بر زیبایی منحصر به فردش، طعم به یاد ماندنی آن است که هیچ‌گاه از ذهن مخاطبین آن خارج نمی‎شود.

ازحلوای دارک فندق می‎توان در تمامی مراسمات ازجمله :‎ عروسی و جشن تا مراسمات مذهبی ماه محرم و رمضان و مراسم‎های ترحیم استفاده کرد.

شما با گذراندن دوره طرز تهیه حلوا علاوه بر یادگیری حلوای دارک فندق با طرز تهیه ۸ مدل حلوای دیگر به همراه طرز تهیه تارت و کوکی نیز آشنا می‎شوید و با صرف مقدار کمی وقت و هزینه، به یک هنرمند ماهر در زمینه آشپزی تبدیل می‎شود و می‎توانید مدرک بین المللی خود را نیز دریافت کنید.

معرفی حلوانمایش رایگان

1دقیقه

نکات کلیدی طرز تهیه انواع حلوا

5دقیقه

طرز تهیه حلوای دارک فندق

6دقیقه
برای دیدن نظرات و شرکت در آن ابتدا محصول را خریداری نمایید و سپس وارد سایت شوید.

وقتی در مورد زیبایی دسر‎ها صحبت می‎شود، ناخودآگاه ذهن آدمی سمت حلوای دارک فندق می‎رود. این دسر که از زیبایی منحصر به فرد برخوردار است. تجلی زیبایی جهان هستی است. نکته بسیار مهم در مورد حلوای دارک فندق علاوه بر زیبایی منحصر به فردش، طعم به یاد ماندنی آن است که هیچ‌گاه از ذهن مخاطبین آن خارج نمی‎شود.

قیمت دوره

55,000 تومان

نوع دوره

آنلاین