برای دیدن تقویم آموزشی کلاس های حضوری اینجا کلیک کنید :)

طرز تهیه پیراشکی مرغ و سبزیجات

طرز تهیه پیراشکی مرغ و سبزیجات : وای من خودم عاشق این دستور هستم. شما وقتی با یک رسپی خوب آموزش میبینید میتونید یک عالمه غذاهای دیگه خودتون خلق کنید. پیراشکی مرغ یا کوشت با سبزیجات و….

طرز تهیه پیراشکی مرغ و سبزیجات

این غذا یه غذای سرخ کردنیه و فوق العاده خوشمزه س. این آموزش به این صورته که شما میتونید هر طور که دوس دارید مواد داخل پیراشکی رو تغییر بدید. حتی می تونید از گوشت چرخ کرده به جای مرغ استفاده کنید. جذاب ترین قسمت این آموزش خمیر پیراشکیه که خیلی راحت بعد دیدن این فیلم شما هم میتونید تو خونه هاتون تهیه کنید. تو این آموزش استاد فرنود تمام نکات مهم رو به شما گفته تا یه پیراشکی خوشمزه با ظاهر فوق العاده جذاب رو نوش جون کنید.

دوره آموزش انواع فینگرفود و مهاجرت از طریق آن

پیراشکی مرغ و سبزیجات که در این فیلم آموزشی تقدیم شما شد بخشی از دوره آموزش انواع فینگرفود می باشد. شما با تهیه این دوره می تونید با قرار دادن فینگرفود در میز پذیرایی خود در میهمانی ها، میزبان خوبی برای افراد با انواع مختلف سلیقه ها و حتی رژیم‌های غذایی مختلف باشید. همچنین شما می تواند طرز تهیه فینگرفود های موجود در این دوره را به صورت تک به تک نیز تهیه کنید و از پختن تک تکشون لذت ببرید.

بعلاوه بعد از گذراندن دوره آموزش انواع فینگر فود آشپزشو، ما به شما مدرک فنی حرفه ای بین المللی و قابل ترجمه خواهیم داد تا از طریق آن بتوانید به راحتی برای مهاجرت خود اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت از طریق آشپزی  با ما در تماس باشید.

امتیاز : 5 از 5 رای

معرفی دورهنمایش رایگان

طرز تهیه پیراشکی مرغ و سبزیجات

14دقیقه
برای دیدن نظرات و شرکت در آن ابتدا محصول را خریداری نمایید و سپس وارد سایت شوید.
قیمت دوره

65,000 تومان

نوع دوره

آنلاین

pa_numbers

270

pa_percentage

237