برای دیدن تقویم آموزشی کلاس های حضوری اینجا کلیک کنید :)

طرز تهیه دیپ حمص

طرز تهیه دیپ حمص چی از این بهتر؟! یک غذای فوق العاده مفید. با اینکه حمص یک غذای عربی هستش اما تونسته طرفدارای زیادی تو کشور های اروپایی و آمریکایی پیدا کنه. شاید باورتون نشه ولی ما یک روز با عنوان روز جهانی حمص داریم.

طرز تهیه دیپ حمص

بیس اصلی این غذا نخود هستش. همه ما می دونیم که نخود چقدر برای بدنمون مفیده. پس اگه بشه باهاش یه غذای خوشمزه درست کرد خیلی عالی میشه. البته نخودی که در کشور ما هست با نخودی که در کشورهای عربی هستش تفاوت کمی داره و رنگ نخود ما کمی تیره تره. استاد فرنود تو این آموزش تمام نکات مهم و لازم برای داشتن یک حمص فوق العاده و اصیل رو به شما آموزش میده.

ادویه زعتر ادویه مخصوص حمص

تو این آموزش یاد میگیرید که چطور ادویه زعتر که ادویه مخصوص حمص هستش رو خودتون تو خونه درست کنید. در انتهای آموزش گارنیش مخصوص و عربی این غذای خوشمزه نیز آموزش داده میشه.

دوره آموزش انواع فینگرفود و مهاجرت از طریق آن

شما می تونید از ترکیب حمص داخل نون یوفکا یا لواش، به عنوان فینگرفود در مهمانی ها هم استفاده کنید. دیپ حمص که در این فیلم آموزشی تقدیم شما شد بخشی از دوره آموزش انواع فینگرفود می باشد. همچنین شما می تواند طرز تهیه فینگرفود های موجود در این دوره را به صورت تک به تک نیز تهیه کنید و از پختن تک تکشون لذت ببرید.

بعلاوه بعد از گذراندن دوره آموزش انواع فینگرفود آشپزشو، ما به شما مدرک فنی حرفه ای بین المللی و قابل ترجمه خواهیم داد تا از طریق آن بتوانید به راحتی برای مهاجرت خود اقدام کنید. البته لازمه که بگم برای تموم دوره های آنلاین و حضوری آموزشگاه آشپزی آشپزشو امکان دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای وجود داره. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت از طریق آشپزی  با ما در تماس باشید.

امتیاز : 5 از 5 رای

معرفی دورهنمایش رایگان

طرزتهیه دیپ حمص

9دقیقه
برای دیدن نظرات و شرکت در آن ابتدا محصول را خریداری نمایید و سپس وارد سایت شوید.
قیمت دوره

65,000 تومان

نوع دوره

آنلاین