برای دیدن تقویم آموزشی کلاس های حضوری اینجا کلیک کنید :)

طرز تهیه حلوا هویج

تصویر شاخص
دوره حلوا

طرز تهیه حلوا هویج : این نوع حلوا به دلیل رنگ بسیار جذاب و زیبایی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در بیشتر مناطق ایران حلوای هویج را به شیوه‎های خاص خود درست می‎کنند. به طور مثال هویج با آرد برنج، حلوا هویج بدون آرد، حلوای هویج با شیره و … از بین طرز تهیه‎های مختلف حلوا هویج،حلوای هویج ارومیه بسیار معروف است که در مناسبت‌های مختلف مذهبی و غیر مذهبی از آن استفاده می‎شود. حلوای هویجدر کشور‎های عربی نیز درست می‎شود که از لحاظ مواد اولیه تفاوت چندانی با حلوای هویج ما ندارد.

حلوای هویج را می‎توان به عنوان یک شیرینی خوشمزه در مجالس و مناسب‎های مذهبی مختلف سرو کرد. طعم این حلوا با دیگر حلوا‎هایی که تا به حال نوش جان کردید بسیار متفاوت است و آن هم به سبب بافت تشکیل دهنده این حلوا می‎باشد.

آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو در دوره طرز تهیه حلوا با تدریس مدرس بین المللی خود استاد فرنود، اقدام به آموزش تهیه حلوا هویج کرده است تا شما عزیزان با بهترین سبک تهیه حلوا هویج آشنا شوید و با یادگیری درست این نوع حلوا خود و عزیزانتان را عاشق حلوای هویج کنید.

امتیاز : 5 از 5 رای

معرفی حلوانمایش رایگان

1دقیقه

نکات کلیدی طرز تهیه انواع حلوا

5دقیقه

طرز تهیه حلوا هویج

10دقیقه
برای دیدن نظرات و شرکت در آن ابتدا محصول را خریداری نمایید و سپس وارد سایت شوید.

این نوع حلوا به دلیل رنگ بسیار جذاب و زیبایی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در بیشتر مناطق ایران حلوای هویج را به شیوه‎های خاص خود درست می‎کنند. به طور مثال هویج با آرد برنج، حلوا هویج بدون آرد، حلوای هویج با شیره و … از بین طرز تهیه‎های مختلف حلوا هویج،حلوای هویج ارومیه بسیار معروف است که در مناسبت‌های مختلف مذهبی و غیر مذهبی از آن استفاده می‎شود. حلوای هویجدر کشور‎های عربی نیز درست می‎شود که از لحاظ مواد اولیه تفاوت چندانی با حلوای هویج ما ندارد.

قیمت دوره

55,000 تومان

نوع دوره

آنلاین