برای دیدن تقویم آموزشی کلاس های حضوری اینجا کلیک کنید :)

طرز تهیه حلوا آجیلی

تصویر شاخص
دوره آموزش حلوا

طرز تهیه حلوا آجیلی : حلوا آجیلی برخلاف تصور عموم حالت نرم و منعطف را ندارد و بیشتر شبیه شیرینی می‎باشد و همین امر باعث شده است که از آن به راحتی برای پذیرایی در مهمانی‎ها استفاده شود.

به دلیل ساختار و مواد تشکیل دهندهحلوا آجیلی بسیار مقوی است و یک میان وعده مناسب برای فرزندانتان در مدارس می‎باشد. حالت غیر منعطف این حلوا باعث می‎شود تا فرزندانتان به راحتی آن را در اوقات استراحت خود در مدارس میل کنند.

حلوای آجیلی را می‌توان به عنوان شیرینی عید نوروز نیز استفاده کرد و از مهمانان عزیزتان با این حلوای خوشمزه و مقوی پذیرایی کنید و از صرف هزینه‎های گزاف برای خرید شیرینی پرهیز کنید.

در دوره طرز تهیه حلوا به طور کامل طرز تهیه حلوا آجیلی و نحوه تزیین آن پرداخته شده است تا شما عزیزان بتوانید با بهترین کیفیت ممکن حلوای آجیلی را درست کنید.

سرآشپز بین‌المللی آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو در کنار شما قرار دارد تا سؤالات شما را پاسخ دهد و جای هیچ گونه ابهامی برای شما عزیزان باقی نماند.

امتیاز شما :

معرفی حلوانمایش رایگان

1دقیقه

نکات کلیدی طرز تهیه انواع حلوا

5دقیقه

طرز تهیه حلوا آجیلی

18دقیقه
برای دیدن نظرات و شرکت در آن ابتدا محصول را خریداری نمایید و سپس وارد سایت شوید.

حلوا آجیلی برخلاف تصور عموم حالت نرم و منعطف را ندارد و بیشتر شبیه شیرینی می‎باشد و همین امر باعث شده است که از آن به راحتی برای پذیرایی در مهمانی‎ها استفاده شود.

قیمت دوره

55,000 تومان

نوع دوره

آنلاین