برای دیدن تقویم آموزشی کلاس های حضوری اینجا کلیک کنید :)

طرز تهیه حلوا دو آرد

تصویر شاخص
طرز تهیه حلوا دو آرد

طرز تهیه حلوا دو آرد : این دسر سنتی و شیرین که با عطر و بوی فوق العاده خود، در نزد ما ایرانیان بسیار محبوب شده است. این دسر خوشمزه در ماه‎های محرم و رمضان طرفداران بسیای دارد، زمانی که بسیاری از مردم برای ادای نذر‎های خود و یا برای تزیین سفره‎های افطاری خود از حلوای دو آرد استفاده میکنند. همچنین حلوای دو آرد برای مراسم ختم نیز سرو می‎شود. با وجود دستور پخت ساده ی حلوا ، پخت آن برای بسیاری مشکل است چرا که معمولا اطلاعات درستی درباره نسبت مواد و زمان صحیح تفت دادن و… وجود ندارد.

شما در این ویدیو‎ی آموزشی به طور کامل با همه‎ی مسائل پخت حلوای دو آرد آشنا می‎شوید و در این زمینه به یک آشپز ماهر و هنر‎مند خوش سلیقه تبدیل می‎شوید.

آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو در دوره آموزشی طرز تهیه حلوا ، به معرفی محبوب ترین‎ انواع حلوا پرداخته است. که طرز تهیه حلوای دو آرد در این مجموعه قرار دارد.

امتیاز شما :

معرفی حلوانمایش رایگان

1دقیقه

نکات کلیدی طرز تهیه انواع حلوا

5دقیقه

طرز تهیه حلوا دو آرد

10دقیقه

طرز تهیه کوکی

7دقیقه
برای دیدن نظرات و شرکت در آن ابتدا محصول را خریداری نمایید و سپس وارد سایت شوید.

این دسر سنتی و شیرین که با عطر و بوی فوق العاده خود، در نزد ما ایرانیان بسیار محبوب شده است. این دسر خوشمزه در ماه‎های محرم و رمضان طرفداران بسیای دارد، زمانی که بسیاری از مردم برای ادای نذر‎های خود و یا برای تزیین سفره‎های افطاری خود از حلوای دو آرد استفاده میکنند.

قیمت دوره

110,000 تومان

نوع دوره

آنلاین