برای دیدن تقویم آموزشی کلاس های حضوری اینجا کلیک کنید :)

طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی

تصویر شاخص

در طرز تهیه کیک شکلاتی مانند طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی یک ایده واحد وجود دارد. تقریباً در هر جای این دنیا قدم بگذارید و وردست هر سرآشپزی در هر آشپزخانه ‌ای شوید و یا اینکه با یک آموزش آشپزی بخواهید آن را یاد بگیرید، در مواجهه با طرز تهیه کیک تولد، در آخر با یک اسلوب کم و بیش ثابت مواجه خواهید شد.

مقدمه ای در طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی

طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی
طرز تهیه چیز کیک

یکی از خوشمزه ترین پخت و پز ها در دنیای آشپزی، پخت و پز انواع کیک ها می باشد. این کیک ها در کنار مزه های دلنشینی که دارند، همنشین محافل شادی بخش ما نیز هستند. این دستاورد های خوشمزه دنیای آشپزی همراه با خلاقیت های آشپز ها در طول تاریخ، همواره وجود داشته و هر بار با رنگ و بوی دلنشین تر خودشان را نشان داده ‌اند. انواع کیک ها با انواع دستورات پخت در این همراهی ابداع شده است.

کیک هایی که هر کدام یادآور فرهنگی خاص، سلیقه ‌ای دلنشین، ترکیباتی عالی و خلاقیت هایی چشمگیر بوده اند. مانند انواع کیک های شکلاتی که همواره جایگاه برتری در جمع گوناگون کیک ها دارند. در طرز تهیه کیک شکلاتی مانند طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی یک ایده واحد وجود دارد. تقریباً در هر جای این دنیا قدم بگذارید و وردست هر سرآشپزی در هر آشپزخانه ‌ای شوید و یا اینکه با یک آموزش آشپزی بخواهید آن را یاد بگیرید، در مواجهه با طرز تهیه کیک تولد، در آخر با یک اسلوب کم و بیش ثابت مواجه خواهید شد.

اما در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو، همواره نگاه ویژه ‌ای در خلق خلاقیت ‌ها بوده است. خلاقیتی که می تواند مانند فرا گیری طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی باشد. همیشه همراه با آموزش آشپزی گفته اند که اگر می ‌خواهید آشپز متفاوتی باشید، اندکی خلاقیت را همراه اسلوب های پذیرفته شده کنید. به این ترتیب بدون آنکه سبکی نوع آورده باشید و یا اینکه بخواهید در مسیری کاملا متفاوت قدم زده باشید، در همراهی با یک ایده پسندیده، سبک های شخصی خودتان را خلق خواهید کرد. این خلاقیت های کوچک و در عین حال همراه با تاثیرات بزرگ نیز در طرز تهیه کیک دیده می ‌شود.

طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی در رویای فراگیری شما

طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی

در تمامی ایده ها برای طرز تهیه کیک شکلاتی قرار بر آن است که لایه ای از شکلات که می‌ تواند پودر کاکائو، نوتلا، خود شکلات و یا چیز هایی شبیه به این باشد، در میان دو قطعه کیک از قبل پخته شده قرار گیرد و در نهایت یک لایه شکلاتی دور تا دور کیک در تمام دستورات بر پایه طرز تهیه کیک شکلاتی وجود خواهد داشت. این یک ایده کلی اما خام است. شما که می خواهید آشپز خلاقانه تری باشید، یقینا می توانید این ایده را توسعه دهید.

مثلاً در طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی به جای کیک خالی از چیز کیک استفاده کنید و یا اینکه روکش شکلات در طرز تهیه کیک شکلاتی را با متریال کارامل جا به جا کنید. در این حالت به یک ایده بکر و بسیار خوشمزه خواهید رسید. چیز کیک شکلاتی کاراملی ای که همراه با طرح ایده هایی جذاب در طرز تهیه کیک شکلاتی پخت خواهد شد.

در طرز تهیه کیک شکلاتی بر پایه خلاقیت هایی مانند بهره گیری از چیز کیک در کنار روکش کاراملی می توانید شاهد ترکیب خاصی از طعم ها باشید. چیز کیک، شکلات و کارامل یک کیک در سه طعم خاص را خلق خواهند کرد. این طعم ها اگر چه هر کدام در دنیای خودشان پادشاهی می کنند؛ اما می توانند در کنار هم نیز تناسب مطبوعی خلق کنند. این تناسب یکی از چندین ایده در طرز تهیه کیک شکلاتی می باشد.

چرا چیز کیک را انتخاب کنیم؟

طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی

در طرز تهیه کیک، لاجرم نیاز به حداقل دو لایه از کیک خواهید داشت. خب، این لایه ها می توانند نمونه های عادی از انواع کیک باشند؛ اما آنها می توانند یک قدم پا را فراتر نهاده و همراه با یکی از جذاب ترین کیک ها نیز بشوند. چیز کیک همان همراه جذابی است که در طرز تهیه کیک شکلاتی آن مزه شور و شیرین را به خوبی خلق خواهد کرد.

چیز کیک یک گونه از گونه های محبوب در انواع کیک ها است. کیکی که از لایه ای حاوی پنیر تهیه خواهد شد. این لایه پنیری در همراهی با یک پایه کیکی شکل که می تواند از تکه های بیسکویت نیز باشد، همه مزه جذاب چیز کیک را خلق خواهد کرد. حالا اگر این مزه را در دنیای شیرین شکلات در آمیزیم، از همین جا می توان احساس هیجان انگیز این ترکیب خارق العاده را احساس کرد. البته چیز کیک درآمیخته با شکلات، دیگر یک چیز کیک ساده نیست؛ بلکه مقدماتی از خلق چیز کیک شکلاتی را ابداع کرده ایم.

حالا که در طرز تهیه کیک شکلاتی از جذابیت این کیک در همراهی با چیز کیک گفتیم، بهتر است اندکی در آن سوی ماجرا نیز گفتگویی داشته باشیم. یعنی چرایی استفاده از کارامل در طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی.

جذابیت استفاده از کارامل در طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی

طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی

همه جذابیت تمام کیک ها در لایه هایی است که در نهایت دور تا دور آن را خواهند پوشاند. مانند کیک های تولد که دور تا دور آن را لایه ‌ای ضخیم از خامه می پوشاند. در طرز تهیه کیک شکلاتی نیز می توانید شاهد این لایه جذاب باشید. لایه ‌ای که با استفاده از ترکیبات گوناگون از شکلات خلق خواهد شد؛ اما برای خلق این لایه در طرز تهیه کیک شکلاتی خیلی هم پایبند در استفاده از مواد شکلاتی نیستیم. می توان برای این منظور از دیگر مواد نیز استفاده کرد. فقط کافیست شرایط خلق این لایه ‌ها را داشته باشیم. مانند کارامل که در طرز تهیه این چیزکیک مورد استفاده قرار می گیرد.

کارامل از محلول شکری که بسیار داغ شده است به دست می ‌آید. وقتی شکر را بسیار داغ می کنند، ترکیبات آن عوض شده و ساختاری متفاوت بر خود می ‌گیرد. آن وقت است که با ماده ای قهوه ای رنگ و بسیار شبیه به شکلات و در عین حال خوشمزه مواجه خواهید شد. این ماده همان کارامل مورد نظر ما است.

حالا که کارامل خود را خلق کرده ایم، از آنجا که این ماده غذایی شباهت های بسیاری با شکلات های مایع دارد، می‌ توان از آن با عنوان یک پوشاننده جذاب در طرز تهیه کیک شکلاتی استفاده کرد. خلاصه ماجرا آن است که اگر چه شما در طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی با یکی از جذاب ترین ها در انواع کیک های شکلاتی آشنا شدید، این آشنایی می تواند مقدمه ای جذاب باشد برای تحریک شما در خلق ایده هایی بکر و دوست داشتنی.

آموزش آشپزی

امتیاز شما :

طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی

18دقیقه
برای دیدن نظرات و شرکت در آن ابتدا محصول را خریداری نمایید و سپس وارد سایت شوید.

در طرز تهیه کیک شکلاتی مانند طرز تهیه چیز کیک شکلاتی کاراملی یک ایده واحد وجود دارد. تقریباً در هر جای این دنیا قدم بگذارید و وردست هر سرآشپزی در هر آشپزخانه ‌ای شوید و یا اینکه با یک آموزش آشپزی بخواهید آن را یاد بگیرید، در مواجهه با طرز تهیه کیک تولد، در آخر با یک اسلوب کم و بیش ثابت مواجه خواهید شد.

قیمت دوره

55,000 تومان

نوع دوره

آنلاین