برای دیدن تقویم آموزشی کلاس های حضوری اینجا کلیک کنید :)

طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت

تصویر شاخص

در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو قصد داریم تا در میان آموزش های آشپزی در طرز تهیه کیک ها که در پی گرفته ‌ایم، آموزش طبخ یک کیک خاص را بگنجانیم. اگر می ‌خواستیم از خود شما مخاطبان گرامی می پرسیدیم که آن کیک خاص کدام کیک می تواند باشد، یقیناً خیلی از شما دست می گذاشتید بر همین طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت.

طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت

طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت

کیک ها نقش های مهمی را در زندگی ما بازی می ‌کنند. از تکمیل یک جشن تولد مفصل تا انواع مراسم های عقد و عروسی و مهمانی های کوچک و بزرگ و گاها هم دورهمی های دوستانه در یک کافی شاپ و شاید یک بعد از ظهر دلنشین خانگی در کنار اعضای خانواده. همه اینها را می توان در همراهی با یک کیک، به زیبایی شیرین نمود. در این بین نوع کیک، سطح هیجان این دورهمی ها و جشن ها را تعیین خواهد کرد. اینکه یک کیک کارخانه ساز بسته بندی شده را در یک بعد از ظهر دلنشین خانوادگی همراه با چای بخورید، یا اینکه از یک کیک بلک چاکلت خانگی، آن هم در همراهی با هنر خودتان در طبخ کیک، اعضای خانواده را غافلگیر کنید. قطعاً کیک های خانگی می توانند هیجان هر مهمانی را دو چندان کنند. خصوصاً اگر صحبت از کیک شکلاتی بلک چاکلت باشد. شما که می خواهید صاحب این هیجان شورانگیز در فضای خانه خود باشید و در همراهی با این هیجان، عزیزان و مهمانان و دوستان خود را نیز شریک کرده باشید، طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت خیلی به کار شما خواهد آمد. ما نیز در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو، کاملا متوجه این هیجان شیرین بعد از ظهر خانوادگی شما هستیم. از این رو برای شما در فیلم آموزشی، طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت را آماده کرده ‌ایم.

پس اگر می‌ خواهید همراه با اثبات هنر خود در کیک پزی های خلاقانه و بسیار خوشمزه، دورهمی های خانوادگی تا مهمانی های مفصل خود را آذین بندی کنید، این آموزش را از دست ندهید و همچنین می‌توانید مقاله معرفی انواع کیک و همچنین بسیاری مطالب آموزنده رو در قسمت مقالات سایت مطالعه کنید.

گذری خوشمزه بر توصیف کیک شکلات سیاه

طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت

در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو قصد داریم تا در میان آموزش های آشپزی در طرز تهیه کیک ها که در پی گرفته ‌ایم، آموزش طبخ یک کیک خاص را بگنجانیم. اگر می ‌خواستیم از خود شما مخاطبان گرامی می پرسیدیم که آن کیک خاص کدام کیک می تواند باشد، یقیناً خیلی از شما دست می گذاشتید بر همین طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت. نظر خود ما هم همین است که کیک شکلاتی بلک چاکلت همان کیک خاصی است که می تواند جدا از نمایش هنر آشپزی کیک پز ها، تداعی‌ کننده یک شور و هیجان شیرین برای مهمانی ها باشد. حالا بیایید و ببینیم در این طرز تهیه کیک تولد شکلاتی بلک چاکلت چه چیزی است که می تواند تا این اندازه شور و هیجان داشته باشد؟ ماجرای طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت در دو چیز خلاصه می شود. شکلات در کنار بلک چاکلت.

هر کدام از این دو به تنهایی می توانند تداعی کننده کیکی خوشمزه باشند، چه رسد وقتی که در کنار هم می خواهند از یک کیک سراسر در آمیخته از شکلات رونمایی کنند. بلک چاکلت آمده در انتهای نام کیک مورد نظر ما خیلی ساده، دارد می گوید که این کیک سراسر از شکلات پر شده است. یعنی اگر در طرز تهیه کیک شکلاتی معمولی یک نسبت منطقی از شکلات دارید، اینجا در طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت قرار است با دو برابر و شاید بیشتر از آن با شکلات مواجه شوید.

وقتی همه چیز در طرز تهیه کیک شما شکلاتی می‌شود

اگر از آموزش آشپزی با محوریت کیک پزی بهره مند باشید و یا اینکه همراه با کلیپ های آموزشی آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو شده باشید، خیلی ساده متوجه هستید که هر کیکی در پخت نهایی در دو بخش مجزا آماده می شود. مایه کیک که در نهایت پخته شده و یک جور نان پفکی شیرین و خوش ‌طعم نصیب شما خواهد کرد. در کنار سس هایی آماده شده از خامه و یا شکلات و شاید چیز هایی دیگر در میان این لایه هایی از کیک و در نهایت گرداگرد کیک پوشیده خواهد شد.

در طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت همه این ماجرا ها در کیک پزی شما همراه با شکلات است. از مایه کیک که باید در آن از شکلات استفاده کنید و بعد از پخت، یک کیک قهوه ای رنگ شکلاتی خواهید داشت تا خامه شکلاتی که در میان لایه های کیک خواهید گذاشت و در نهایت سس شکلاتی که قرار است بر سطح کیک شما ریخته شود. اگر با وجود این همه شکلات باز هم می خواهید طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت را تجربه کرده باشید، مطمئنا می خواهید دنیای آشپزی خود را از یک هیجان شکلاتی سیراب کنید.

طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت

خلاصه اگر قصد بر فراگیری طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت را دارید، این ماجرا در نهایت به جایی ختم خواهد شد که با خوشحالی خواهید گفت “وقتی همه چیز کیک من شکلاتی می‌ شود!!!” . بعد، ممکن است پیش خودتان بگویید که آیا این همه از شکلات دل آدم را نمی زند؟ مثلاً چطور ممکن است این اندازه از شکلات را یک جا خورد و همچنان طلب مقدار بیشتری از آن را نمود؟ نگران نباشید. شما که می خواهید همراه با کلیپ های آموزشی آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو تهیه کیک بلک چاکلت را فرا بگیرید، مطمئن باشید که کیک شما آنقدر خوشمزه می شود که در این حجم از شکلات دل کسی را نخواهد زد.

اصلاً مگر می ‌شود یک کیک شکلاتی بلک چاکلت در کانون توجه یک میهمانی باشد و کسانی نخواهند از آن بخورند؟! هر کسی تا هر اندازه بخواهد با خوردن کیک ها، حالا به هر بهانه ‌ای، از ترس اضافه وزن گرفته تا فرار از افزایش قند و این جور چیز ها پرهیز کند، در مقابل یک کیک شکلاتی بلک چاکلت یقیناً از جبهه سفت و سخت خود عقب خواهد نشست. از این رو اگر می خواهید در جمع های خانوادگی تا مهمانی های مفصل خود، اطرافیان را حسابی غافلگیر کنید، همراه با آموزش طرز تهیه کیک بلک چاکلت به استقبال پذیرایی از آنها بروید.

آموزش آشپزی

امتیاز شما :

طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت

34دقیقه
برای دیدن نظرات و شرکت در آن ابتدا محصول را خریداری نمایید و سپس وارد سایت شوید.

در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو قصد داریم تا در میان آموزش های آشپزی در طرز تهیه کیک ها که در پی گرفته ‌ایم، آموزش طبخ یک کیک خاص را بگنجانیم. اگر می ‌خواستیم از خود شما مخاطبان گرامی می پرسیدیم که آن کیک خاص کدام کیک می تواند باشد، یقیناً خیلی از شما دست می گذاشتید بر همین طرز تهیه کیک شکلاتی بلک چاکلت.

قیمت دوره

55,000 تومان

نوع دوره

آنلاین