دوره آموزش فست فود

دوره فست فود در آموزشگاه آشپزی

دوره آموزش فست فود یکی از دوره های فوق العاده و بی نظیر آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو می‌باشد. در این دوره آموزشی استاد فرنود ۰ تا ۱۰۰ نکات طرز تهیه انواع مختلف فست فود از جمله انواع خمیر پیتزا ( ایتالیایی و آمریکایی و ترانچو) تا برگرهای دست ساز و سوخاری ها و .. را بصورت کامل آموزش می دهند طوری که به جرات می توانید پس از گذراندن این دوره شما فست فود خود را راه اندازی کنید. موارد آموزشی این دوره بی نظیر : 

 1.  طرز تهیه خمیر پیتزا ایتالیایی ( پیتزا رست بیف )
 2.  طرز تهیه همبرگر دست ساز کلاسیک 
 3. طرز تهیه سالاد سزار اصلی
 4. طرز تهیه مرغ سوخاری پانکو ( سبک ژاپنی )
 5. طرز تهیه همبرگر دست ساز دودی
 6. طرز تهیه کریسپی
 7. طرز تهیه خمیر پیتزا آمریکایی ( پیتزا پپرونی )
 8. طرز تهیه همبرگر دست ساز سبزیجات 
 9. طرز تهیه سیب زمینی با سس آلفردو 
 10. طرز تهیه خمیر پیتزا نیمه حجیم ( پیتزا مخلوط )
 11. طرز تهیه فلافل لبنانی اصل ( اشانتیون این دوره )
 
 
   ** با گذراندن این دوره امکان اخذ مدرک بین المللی (فنی و حرفه ای) را خواهید داشت **

غذای آماده یا فست فود اولین بار در روم باستان وجود داشته و مردم غذاهای آماده را از می توانستند تهیه کنند. اولین رستوران های ارائه دهنده ی غذاهایی که سریع آماده می شدند، یا همان فست فود ها، می تواند مربوط به کشور آمریکا باشد. آمریکایی ها که مراحل طرز تهیه همبرگر و یا دیگر غذاهای آماده را متوجه شده بودند، برای اولین اقدام به ارائه فست فود ها نمودند. پس در حقیقت ارائه ی  فست فود ها به شکل امروزی ابتدا از کشور پهناور آمریکا آغاز شد.

توسعه‌ی فست فودها

راهکارهای توسعه در معرفی فست فود آن است که در ابتدا تنوع کافی موجود باشد و از سوی دیگر اصول بهداشتی در ایده ال ترین حالت اجرا شود . طعم هایی که در یک فست فود ویژه ارائه می شود می تواند یا جذب کننده ی مشتری یا دور کننده باشد به همین دلیل در معرفی فست فود و بررسی عوامل موثر و تاثیر گذار در پیشرفت یک فست فودی اولین اهرمی که شما نیازمند ان هستید بهره مندی از افرادی است که مهارت های کافی در ارائه ی تنو وسیعی از فست فودی ها داشته باشید. این مهارت ها به راحتی قابل اکتساب است یک فردی که در این زمینه مهارت کافی دارد به راحتی با حضور در چندین دوره ی حرفه ای می تواند گام های بسیار پیشرفته ای را بردارد.

طرز تهیه همبرگر در آموزشگاه آشپزی


در معرفی فست فود ما نیز سعی کرده ایم در آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" چنین خدماتی را در اختیار شما قرار دهیم. شما به راحتی می توانید مضرات یک فست فودی را با در نظر گرفتن الگوهای سالم مهار کنید در بخش های قبلی در معرفی فست فود به طور کلی به بررسی فواید و مضرات فست فود پرداخته ایم شما به راحتی می توانید با در اولویت قرار دادن مضرات یاد شده به طور جدی در تهیه ی انواع مختلف از فست فود ها آنها را مهار کنید. به همین سادگی نیز به کسب و کار خود در این زمینه رونق بخشید . ما اینجا هستیم که ترفند های خاص اساتید مجرب در این زمینه را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

طرز تهیه پیتزا در آموزشگاه آشپزی

توسعه ی فست فود ها و تلاش برای یادگیری طرز تهیه همبرگر و طرز تهیه پیتزا در انواع آموزشگاه آشپزی مثل آشپزشو قنادشو، آن قدر پیشرفت نموده است که حتی خیلی از افراد به فکر مهاجرت از طریق آشپزی افتاده اند.

دوره فست فور در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو

 


pic
مدرس: استاد سرآشپز فرنود
کارشناس صداوسیما سرآشپز بین المللی مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای
0
دیدگاه
دیدگاه کاربران