برای دیدن تقویم آموزشی کلاس های حضوری اینجا کلیک کنید :)

دوره آموزش انواع پاستا

تصویر شاخص

دوره آموزش انواع پاستا : برای یادگیری طرز تهیه پاستاهای پرطرفدار و معروف، می توانید هم به کلاس های حضوری در آموزشگاه آشپزی مراجعه کنید.البته روش غیر حضوری و آموزش های آنلاین از بهترین روش ها محسوب می شود. کم هزینه بودن و امکان استفاده در مکان های مختلف، از ویژگی های مثبت یادگیریطرز تهیه پاستاهای مختلف به صورت آنلاین و از طریق وب سایت های معتبر به شمار می روند. سایت های معتبر متعددی در زمینه ی آشپزی وجود دارند که در واقع یک آموشگاه آشپزی آنلاین به حساب می آیند. آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو، از جمله وب سایت های بسیار معتبر در حوزه ی آموزش انواع غذاها از جمله طرز تهیه پاستا می باشد. اگر قصد امتحان کردن طعم های متنوع پاستا با مواد اولیه متفاوت دارید، با مراجعه به سایت آشپز شو، به راحتی به طرز تهیه پاستا های مختلف دسترسی پیدا خواهید کرد و طعم پاستا های مختلف را خواهید چشید.

علاقه‌مندان به دوره آموزش انواع پاستا می‌توانند با گذاراندن این دوره و کسب مهارت کافی اقدام به دریافت مدرک فنی و حرفه ای قابل ترجمه نمایند ، به راحتی از این مدرک برای حضور در بازار کسب و کار و مهاجرت از طریق آشپزی بهره ببرند.

 

امتیاز : 5 از 5 رای

طرز تهیه پاستا آلفردو

10دقیقه

طرز تهیه پاستا بلونزه

11دقیقه

طرز تهیه پاستا پریماورا

7دقیقه

طرز تهیه پاستا پستو

5دقیقه

طرز تهیه پاستا فارفاله

4دقیقه

طرز تهیه پاستا عربیتا

4دقیقه

طرز تهیه پاستا فاگیولی

7دقیقه

طرز تهیه پاستا مارونه

7دقیقه

طرز تهیه پاستا ونیزی

4دقیقه

طرز تهیه پاستا فتوچینی با سس ریحان

6دقیقه
برای دیدن نظرات و شرکت در آن باید محصول را خریداری نمایید.

مدرس با تجربه و کاردان ما در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو سعی دارد با ارائه ی نکات کلیدی در طرز تهیه پاستاهای مختلف شما را در تهیه پاستا‌ها خوشمزه یاری کند با ما می توانید در کوتاهترین مدت زمان به لیست بسیار زیادی از انواع پاستا‌هادسترسی داشته باشید. در این دوره طرز تهیه ۱۰ مدل پاستا پرطرفدار و خوشمزه توسط مدرس بین المللی استاد فرنود به شما آموزش داده می شود، که به شرح زیر می‌باشد.

قیمت دوره

1,200,000 تومان

نوع دوره

آنلاین

تعداد فایل ها

10

درصد پیشرفت دوره

100%