طرز تهیه شیک نوتلا

۱۰۰ تخفیف
رایگان
picوارد سایت شوید

شیک نوتلا امروزه یکی از پرطرفدارترین ترکیباتی است که در طرز تهیه آن از نوتلای بسیار اعلا استفاده می شود. سایت های به روز و مفیدی همچون سایت آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" به کمک مردم آمدند تا برای یادگیری طرز تهیه شیک نوتلا یا طرز تهیه نوشیدنی مجبور به شرکت در کلاس های حضوری نباشند.

خواص مواد به کار رفته در طرز تهیه شیک نوتلا

در طرز تهیه شیک نوتلا مواد مفید زیادی وجود دارد. نوتلا، ترکیب اصلی به کار رفته در طرز تهیه شیک نوتلا می باشد. فندق، میزان کافی شکر و کره، مواد به کار رفته در تولید نوتلا می باشند. خواص این مواد اولیه سبب فواید بسیار زیاد نوتلا و شیک نوتلا شده است. در ادامه به بررسی مواد اولیه و مواد به کار رفته شده در طرز تهیه شیک نوتلا می پردازیم:
فندق : فندق معمولا همراه با دیگر مواد مغذی مثل پسته و انواع بادام، در ترکیب آجیل ها دیده می شود. تجربه ی شکستن فندق های نیمه باز با دندان و لذت خوردن مغز فندق برای همه یک تجربه ی خوشایند محسوب می شود. انواع مختلفی از فندق در تمام جهان وجود دارد. در کشورهایی از جمله آمریکا فندق های خوش طعم زیادی وجود دارد. همچنین در کشور ایتالیا که مهد تولید شیک نوتلا و نیز از بهترین ها در طرز تهیه شیک نوتلا می باشد، درخت فندق به وفور یافت می شود.
می توانید در طرز تهیه شیک نوتلا از فندق استفاده کنید و با پروتئین و مواد مغذی بسیار زیادی که در آن وجود دارد، بدن خود را در مقابل بیماری ها تقویت کنید.
آنتی اکسیدان موجود در فندق، خود یک امتیاز مثبت برای مصرف کنندگان شیک نوتلا و نوتلا به صورت خالص می باشد. طبق مطالعات و تحقیقات انجام شده، فندق به کار رفته در طرز تهیه شیک نوتلا می تواند مانع از افزایش مقدار کلسترول موجود در خون افراد شود. با مصرف نوتلا و ترکیباتی از آن مثل شیک نوتلا، می توانید از فندق موجود در طرز تهیه این دو، به درمان بیماری های قلبی و عروقی خود کمک بسیار موثری نمایید. این امر به دلیل وجود خاصیت تعادل سازی و تنظیم فشار خون و همچنین قندخون موجود در فندق هایی است، که در طرز تهیه شیک نوتلا ونوتلای خالص از آن استفاده می شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید مصرف شیک نوتلا می تواند برای دیابتی ها و افرادی که مشکل افزایش قند خون دارند، تا حدودی مفید واقع شود. بدون در نظر گرفتن میزان شکر موجود در طرز تهیه شیک نوتلا، فندقی که این ترکیب وجود دارد، می تواند در تعادل سازی قند خون نقش موثری ایفا کند.
به لطف وجود فندق در میان مواد اولیه ی به کار رفته در طرز تهیه شیک نوتلا، می توانید به جنگ با عوامل دردسرساز برای سیستم ایمنی بدن بروید و در مقابل بیماری های سختی همچون سرطان، خیلی محکم و با قدرت بایستید.

کاکائو : کاکائو که میوه ی یک نوع درخت می باشد، خواص درمانی و مراقبتی زیادی دارد.  کاکائو به کار رفته در طرز تهیه شیک نوتلا به دلیل وجود فیبر فراوان در خود، می تواند به درمان مشکلات گوارشی بسیار حاد مانند اسهال و یبوست، کمک فراوانی کند. میزان آهن موجود در کاکائو می تواند تا حدی در درمان کم خونی اثر داشته باشد. کاکائو یکی از ترکیبات اصلی به کار رفته در طرز تهیه شیک نوتلا می باشد. در آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" طرز تهیه انواع نوشیدنی ها و دسر های خوشمزه مانند شیک نوتلا آموزش داده می شود.

 


این پکیج را بدون پرداخت هزینه به صورت رایگان دریافت کنید
pic
مدرس: استاد سرآشپز فرنود
کارشناس صداوسیما سرآشپز بین المللی مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای
0
دیدگاه
دیدگاه کاربران