طرز تهیه شیک نوتلا

%۱۰۰ تخفیف
رایگان
picبرای مشاهده و دانلود لطفا از اینجا وارد شوید

شیک نوتلا امروزه یکی از پرطرفدارترین ترکیباتی است که در طرز تهیه آن از نوتلای بسیار اعلا استفاده می شود. سایت های به روز و مفیدی همچون "آشپزشو قنادشو" به کمک مردم آمدند تا برای یادگیری طرز تهیه شیک نوتلا یا طرز تهیه نوشیدنی مجبور به شرکت در کلاس های حضوری نباشند.

لینک دانلود رایگان این آموزش را کجا می تونم ببینم؟
در زیر عکس این آموزش در همین صفحه لینک دانلود قرارداده شده است
آیا حتما باید در سایت ثبت نام کنیم و عضو سایت باشیم؟
بله به چند دلیل مهم حتما باید ثبت نام خودتون رو انجام و وارد سایت شوید 1. برای اینکه بتونید از لینک دانلودها استفاده کنید 2. برای اینکه بتونیم پشتیبانی خوبی به شما بدیم 3.برای اینکه از تخفیف ها و هدیه ها و جوایز ما بهره مند شوید
چطور می تونیم سوالاتمون رو در مورد این آموزش بپرسیم؟
شما می توانید سوالات خودتون در مورد این آموزش و همچنین نظرات خودتان را در قسمت کامنت این آموزش بیان کنید

امروزه خوراکی خوشمزه شیک نوتلا توانسته طرفداران زیادی پیدا کند. نوتلا فواید زیادی برای بدن دارد و مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است. در ابتدا می خواهیم به پیشینه مصرف نوتلا بپردازیم. و شما را بیشتر با این خوراکی لذیذ آشنا کنیم.
پیشینه این خوراکی خوشمزه مربوط به کشور ایتالیا است. مردم ساکن این کشور اولین کسانی بودند که طرز تهیه نوتلا را آموختند و لذت خوردن این ترکیب را کسب کردند. شاید بتوان ادعا کرد کسی که برای اولین بار فکر تولید این خوراکی را عملی کرد، این حجم از استقبال مردم را تصور نمی کرد. در واقع برای کاهش هزینه های تهیه ی کاکائو، اقدام به استفاده از مواد دیگر برای به دست آوردن نوتلا نمود. تهیه ی ترکیب نوتلا در واقع بیشتر برای کاهش هزینه های مواد اولیه بوده است. اما این ترکیب لذیذ توانست این همه سر و صدا به پا کند و در میان تمام مردم جهان طرفداران زیادی را به خود جلب کند.
در ابتدا با ورود نوتلا به کشورهای مختلف، این خوراکی اغلب به صورت خالص و بدون هیچ گونه افزودنی مورد استفاده قرار گرفت. اما پس از مدتی که مردم متوجه طعم بی نظیر و خواص مواد موجود در طرز تهیه نوتلا شدند، نام نوتلا در میان بسیاری از نوشیدنی ها و خوراکی های مختلف دیده شد. نوتلا در میان مواد مصرفی طرز تهیه شیک نوتلا به چشم می خورد.

آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" با برگزاری دوره آنلاین طرز تهیه شیک نوتلا توسط سرآشپز فرنود شما عزیزان را از شرکت در دوره های حضوری بینیاز کرده است. پشیبانی همیشگی و پاسخ به سوال هنرجویان که از طریق وب سایت فراهم شده است باعث شده تا دوره های آنلاین نیز به خوبی دوره های حضوری اثر مثبت و حتی بهتری بگذارد.

هنرجویان همان طور که با حضور در دوره های حضوری امکان دریافت مدرک بین المللی آشپزی را دارند در دوره های آنلاین نیز این امکان برای آن ها فراهم است و میتوانند با شرکت در دوره های آنلاین از جمله طرز تهیه ی پیتزا، طرز تهیه پاستا، طرز تهیه حلوا و ... مدرک خود را دریافت کنند و از این مدارک برای مهاجرت از طریق آشپزی اقدام نمایند.
یادگیری طرز تهیه شیک نوتلا و یا دیگر دسر ها در خانه، علاوه بر صرفه جویی در هزینه های خانواده، باعث صرفه جویی در زمان نیز می شود. آشپزی و درست کردن دسر های مختلف از جمله علایق افراد به خصوص کودکان و نوجوانان می باشد.
خیلی از افراد تمایل به یادگیری طرز تهیه انواع دسر ها مانند یادگیری طرز تهیه شیک نوتلا و یا طرز تهیه نوشیدنی های مختلف دارند. برای خیلی از این افراد، شرکت در دوره های آموزشگاه آشپزی می تواند مفید واقع شود. اما ممکن است تعدادی از علاقه مندان به یادگیری دسر ها نتوانند در کلاس ها شرکت کنند، برای این افراد، ویدئو های موجود در سایت ها و صفحه های اینترنتی یکی از گزینه های مناسب می باشد.
در واقع با شروع کار آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" به صورتی آنلاین، طرز تهیه شیک نوتلا و دیگر دسر ها و شیرینی جات، رویای یادگیری آشپزی به واقعیت تبدیل شده است و در حال حاضر بسیاری از افراد قادر به استفاده از این آموزش ها و تجربه کردن طرز تهیه شیک نوتلا و دیگر دسر ها هستند.  

 


این آموزش را بدون پرداخت هزینه به صورت رایگان دریافت کنید
pic
مدرس: استاد سرآشپز فرنود
کارشناس صداوسیما سرآشپز بین المللی مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای
0
دیدگاه
دیدگاه کاربران