دوره آموزش انواع پاستا

مدرس با تجربه و کاردان ما در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو سعی دارد با ارائه ی نکات کلیدی در طرز تهیه پاستاهای مختلف شما را در تهیه پاستا‌ها خوشمزه یاری کند با ما می توانید در کوتاهترین مدت زمان به لیست بسیار زیادی از انواع پاستا‌هادسترسی داشته باشید. در این دوره طرز تهیه ۱۰ مدل پاستا پرطرفدار و خوشمزه  توسط مدرس بین المللی استاد فرنود به شما آموزش داده می شود، که به شرح زیر می‌باشد.


۱.    طرز تهیه پاستا آلفردو
۲.     طرز تهیه  پاستا بلونزه
۳.    طرز تهیه پاستا پریماورا
۴.    طرز تهیه پاستا پستو
۵.    طرز تهیه پاستا فارفاله
۶.    طرز تهیه پاستاعربیتا
۷.    طرز تهیه پاستا فاگیولی
۸.    طرز تهیه پاستا مارونه
۹.    طرز تهیه پاستا ونیزی
۱۰.    طرز تهیه پاستا فتوچینی با سس ریحان

یادگیری طرز تهیه انواع پاستا

برای یادگیری طرز تهیه پاستاهای پرطرفدار و معروف، می توانید هم به کلاس های حضوری در آموزشگاه آشپزی مراجعه کنید.البته روش غیر حضوری و آموزش های آنلاین از بهترین روش ها محسوب می شود. کم هزینه بودن و امکان استفاده در مکان های مختلف، از ویژگی های مثبت یادگیری طرز تهیه پاستاهای مختلف به صورت آنلاین و از طریق وب سایت های معتبر به شمار می روند. سایت های معتبر متعددی در زمینه ی آشپزی وجود دارند که در واقع یک آموشگاه آشپزی آنلاین به حساب می آیند. آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو، از جمله وب سایت های بسیار معتبر در حوزه ی آموزش انواع غذاها از جمله طرز تهیه پاستا می باشد. اگر قصد امتحان کردن طعم های متنوع پاستا با مواد اولیه متفاوت دارید، با مراجعه به سایت آشپز شو، به راحتی به طرز تهیه پاستا های مختلف دسترسی پیدا خواهید کرد و طعم پاستا های مختلف را خواهید چشید.

علاقه‌مندان به یادگیری انواع پاستا می‌توانند با گذاراندن این دوره و کسب مهارت کافی اقدام به دریافت مدرک فنی و حرفه ای  قابل ترجمه نمایند ، به راحتی از این مدرک برای حضور در بازار کسب و کار و مهاجرت از طریق آشپزی بهره ببرند.

ما در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو در یک مقاله با عنوان آشنایی با انواع پاستا به بررسی کامل پاستا پرداخته‌ایم.

 


pic
مدرس: استاد سرآشپز فرنود
کارشناس صداوسیما سرآشپز بین المللی مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای
0
دیدگاه
دیدگاه کاربران