طرز تهیه تونا اکلر

picوارد سایت شوید

امروزه با افزایش میزان مشغولیت های افراد، دیگر چندان فرصت زیادی برای آشپزی های طولانی مدت و پخت غذاهای مختلف وجود ندارد. اما این مساله باعث شده است که افراد از نظر سلامتی در خطر باشند زیرا مصرف مداوم فست فودها و غذاهای حاضری بی کیفیت برای بدن بسیار مضر می باشد. این گونه غذاها نیاز بدن را تامین نمی کنند و ممکن است افراد در آینده ای نه چندان دور دچار بیماری های مختلف گردند. یکی از راه هایی که آموزشگاه آشپزی آشپز شو قناد شو  به شما پیشنهاد می کند، استفاده از  فینگر فود  اکلر است.

طرز تهیه فینگر فود اکلر

امروزه با افزایش میزان مشغولیت های افراد، دیگر چندان فرصت زیادی برای آشپزی های طولانی مدت و پخت غذاهای مختلف وجود ندارد. اما این مساله باعث شده است که افراد از نظر سلامتی در خطر باشند زیرا مصرف مداوم فست فودها و غذاهای حاضری بی کیفیت برای بدن بسیار مضر می باشد. این گونه غذاها نیاز بدن را تامین نمی کنند و ممکن است افراد در آینده ای نه چندان دور دچار بیماری های مختلف گردند. یکی از راه هایی که  آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو"   به شما پیشنهاد می کند، استفاده از  فینگر فود  اکلر است.

فینگر فود اکلر چیست؟

فینگر فود  اکلر  در واقع به غذایی گفته می شود که  با نان اکلر تهیه می شود. نان اکلر از موادی مثل آرد و تخم مرغ درست می شود و با قرار دادن مواد غذایی مختلف بر روی آن می توان فینگر فود  اکلر را ساخت. تجربه وجود نانی از جنس نان های شیرینی و مواد غذایی مختلف در کنار هم اعجوبه غذایی مثل فینگر فود  اکلر را به شما تقدیم می کند. ترکیب غذایی که شما را به یاد شیرینی های خوشمزه می اندازد می تواند بسیار عالی باشد. اما باید توجه داشته باشید که کلری که ما از آن صحبت می کنیم صرفا یک شیرینی نیست بلکه نوعی نان است که شبیه نان های شیرینی می باشد و از آن برای تهیه یکی از انواع  فینگر فود  به نام  فینگر فود اکلر استفاده می کنند
شما با تهیه  فینگر فود  اکلر با  مواد غذایی مورد نیاز بدن می توانید از سلامتی خود حمایت کنید.

آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" با هدف حفظ سلامتی شما و کمک کردن به شما عزیزان فیلم هایی را درباره دستور پخت این معجزه طعم ها، یعنی  فینگر فود اکلر برای شما آماده نموده ایم. شما می توانید با مراجعه به سایت ما این فیلم ها را مشاهده کرده و تجربه ای دلنشین از طعم ها ی مختلف را داشته باشید.
سایت آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" برای شما پیشنهاد های عالی برای طعم سازی با مواد غذایی و تهیه  فینگر فود  اکلر با بهترین مواد غذایی و بهترین طعم ها را دارا می باشد.
ما در سایت خود با آموزش انواع مختلفی از  فینگر فود های  اکلر به شما با پخت غذایی خوشمزه و ساده در کمترین زمان کمک خواهیم کرد. این غذا بسیار برای میهمانی های ساده و جشن های کوچک خانوادگی و میهمانی های دوستانه می تواند مناسب باشد.

فواید و خواص فینگر فود اکلر

فینگر فود اکلر دارای خواص بسیار زیادی است که آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" قصد دارد در ادامه این مطلب آن ها را برای شما بیان کند.
این غذا با نام لقمک نیز شناخته شده است و لقمک را می توان در انواع بسیار زیادی در دنیای امروز مشاهده کرد.

لقمک ها شاید از جذاب ترین غذاها برای کودکان باشند. فکر این که که یک نان اکلر پر از سبزیجات تازه و خوشمزه را با تزییناتی زیبا به کودک خود بدهید و او از آن  استقبال کند بسیار برای مادران فوق العاده خواهد بود. ما با آموزش روش هایی فوق العاده در مورد تهیه و دیزاین  فینگر فود اکلر در سایت خود به شما این امکان را فراهم خواهیم نمود. فینگر فود اکلر  فواید زیادی را دارا می باشد برای مثال می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.
 تهیه  فینگر فود اکلری که با سالاد سبزیجات همراه باشد، می تواند برای شما نوید بخش سلامتی و تندرستی باشد. مصرف سبزیجات زیاد به دلیل وجود مواد معدنی و انواع ویتامین ها در غذاهای مختلف و به ویژه فینگر فود اکلر، بسیار سودمند خواهد بود. آیا برای تامین ویتامین سی بدن خود و تامین بتاکاروتن بدنتان دچار مشکل شده اید؟ دوست دارید در کنار لذت بردن از غذا از وجود سرسبز سبزیجات بهره ببرید؟ پیشنهاد آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" به شما فینگر فود های اکلر همراه با سبزیجات می باشد.

اکلر را می توان با مواد غذایی دیگری هم پر کرد موادی مثل سیب زمینی جذاب و دوست داشتنی و انواع پنیرهای خوشمزه می توانند برای این کار مناسب باشند. با این مواد می توان فینگر فود هایی بسیار مقوی و جذاب درست کرد. این نوع غذا در بین بچه ها محبوبیت زیادی خواهد داشت. کودک خردسال شما با دیدن این غذا اشتهای زیادی برای خوردن آن  خواهد داشت. اگر تمایل دارید دستور این نوع  فینگر فود اکلر را داشته باشید می توانید از سایت آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" استفاده کنید. پیازچه و کاهو می توانند طعم هایی عالی در این غذا ایجاد کنند. این مواد سالاد هایی عالی خواهند ساخت که در کنار فینگر فود اکلر و همراه با سس ها و چاشنی های عالی معرکه خواهند شد.  شما می توانید از ترکیبات مختلف و از سبزیجات تازه در این نوع سالاد استفاده کنید.
 نوع دیگری هم که در آن از پنیر استفاده می کنند بسیار جذاب و دلربا است. طعم پنیر دلنشین در کنار یک نان خوش طعم بسیار جالب خواهد بود. برای یافتن دستور این نوع غذا هم می توانید به سایت ما مراجعه کنید.
طعم دهنده های مختلفی می توانند در کنار این غذا به کار برده شوند و طعم های خاطره انگیزی برای شما ایجاد کنند.
نان اکلر با پنیر و ریحان هم می تواند ترکیب خوبی از لطافت ریحان و بوی خوش آن به همراه شوری دلنشین پنیر تازه برای شما به ارمغان بیاورد.
شما در این مطلب با انواع  فینگر فود های اکلر با طعم های مختلف آشنا شدید و در ادامه قصد داریم که نکاتی را درباره کاربرد این نوع غذا برای شما بیان کنیم.

کاربرد فینگر فود اکلر

شما می توانید از این غذای خوشمزه در اکثر میهمانی های خود استفاده کنید. البته شاید استفاده از این نوع غذاها در میهمانی های رسمی چندان جالب نباشد. اما می توان از آن برای تمامی میهمانی های غیر رسمی و دوستانه بهره جست.
با استفاده از قالب های زیبا و تزیینات جالب از این نوع غذا می توان در میهمانی هایی مثل عروسی و جشن تولدهای خانوادگی هم استفاده کرده و لحظات دل نشینی برای دیگران به وجود آورد.

 

 

 

pic
pic
مدرس: استاد سرآشپز فرنود
کارشناس صداوسیما سرآشپز بین المللی مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای
0
دیدگاه
دیدگاه کاربران