آموزش آشپزی، طرز تهیه پاستا سبزیجات

۲۲
تیر ۱۳۹۹ /
نویسنده سرآشپز فرنود

در این مطلب به ذکر خواص طرز تهیه پاستا سبزیجات می پردازیم و غذایی رژیمی و بسیار خوش مزه به نام پاستا سبزیجات را به شما معرفی می کنیم. طعم و مزه این غذا را به چه چیزهایی می توان تشبیه کرد؟ این غذا از چه موادی تشکیل شده و در چه مکان هایی استفاده از آن مناسب است؟ به این سوالات در ادامه پاسخ خواهیم داد.

شما میتوانید با مراجعه به سایت آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو" علاوه بر آموزش طرز تهیه پاستا سبزیجات از آموزش های دیگر مانند آموزش آشپزی، طرز تهیه پاستا مرغ و قارچ ،  معرفی طرز تهیه پاستا   نیز بهره مند شوید همچنین می توانید از دوره های آموزشی مهارتی که برای شما در نظر گرفته شده استفاده کنید و مدرک معتبر بین المللی دریافت کنید که میتواند شانس شما را برای مهاجرت از طریق آشپزی افزایش دهد.

فهرست

 

طعم و مزه پاستا سبزیجات

 طرز تهیه پاستا سبزیجات  به شما انگیزه دوچندان برای ادامه دادن رژیم غذایی خود می دهد. پاستا سبزیجات چیزی نیست که بتوان به سادگی آن را فراموش کرد و یکی از بهترین گزینه ها برای شروع کار شما با انواع پاستاها می باشد. بنابراین  آموزش آشپزی  امروز  آموزشگاه آشپزی "آشپزشو قنادشو"  برای شما  طرز تهیه پاستا سبزیجات، خواهد بود. پاستا سبزیجات، به تنهایی برای موفقیت شما کافی نیست و شما باید برای رسیدن به موفقیت تمرینات زیادی داشته باشید. در آشپزی مهم ترین چیز همین تمرینات عملی می باشد و به صورت کلی نمی توان تئوری آشپزی را یاد گرفت.  طرز تهیه پاستا سبزیجات  را مو به مو مطالعه کنید و حتما یک بار هم که شده آن را امتحان کنید. در این صورت شما موفق خواهید شد که این پاستا را به طور کامل یاد بگیرید. سس این پاستا از اهمیت زیاد برخوردار است و پاستا سبزیجات و خود پاستا بدون تهیه سس مناسب بی معنی خواهند بود. خامه ای که در  طرز تهیه پاستا سبزیجات،  مورد استفاده قرار می گیرد، شیرینی شیرینی های دیگر را به این پاستا خواهد بخشید و لبخند کودکان شما را نمایان می سازد. طرز تهیه پاستا سبزیجات،  باعث خوشحالی گیاه خواران می شود و از آن جایی که به عنوان یک غذای رژیمی شناخته شده است، مایه خوشحالی بسیاری از خانم های جوان خواهد بود. طعم این غذا احتمال در آینده خاطرات خوبی از دوران موفقیت آمیز رژیمتان را به یاد شما خواهد آورد.  طرز تهیه پاستا سبزیجات،  می تواند دلگرمی خوبی برای افراد سالمند باشد تا بتوانند غذای خوش طعم و سالمی را در کنار سایر اعضای خانواده بدون نگرانی از میزان چربی و کلسترول آن بخورند.

فواید پاستا سبزیجات

مقادیر مناسبی از کربوهیدرات و انواع ویتامین ها در  طرز تهیه پاستا سبزیجات،  وجود دارند و شما برای تهیه یک غذای مناسب به آن ها نیاز خواهید داشت. یکی از جالب ترین ویژگی های پاستا سبزیجات،  وجود سبزیجات متنوع و طبیعتا مقادیر زیادی آهن و آنتی اکسیدان می باشد. متنوع بودن این سبزیجات سبب می شود که بتوان این غذا را در هر زمانی از سال و با کمک سبزیجات متناسب با آن فصل تهیه کرد. دفتر رنگ آمیزی پاستا سبزیجات، با زیبا ترین و خوش رنگ و لعاب ترین سبزیجات می تواند طراحی شود. این تابلو نقاشی را می توانید به همه دوستانتان معرفی کنید و با هم از آن لذت ببرید.  طرز تهیه پاستا سبزیجات،  برای دوستان شما می تواند یک هدیه فوق العاده باشد.
پاستا سبزیجات را می توانید برای پدر و مادر خود تهیه کرده و به عنوان یک غذای رژیمی به آن ها هدیه دهید. به این صورت می توانید آن ها را با غذاهای جدید آشنا تر کنید و لبخند رضایت را بر چهره آن ها مشاهده کنید. حتی می توانید این پاستا را برای کودکانتان تهیه کنید و با کمک آن، سبزیجات را در برنامه غذایی آن ها بیشتر بگنجانید. پاستا سبزیجات می تواند راه حل خوبی برای آشتی کردن فرزندان شما با سبزیجات باشد.

آموزش آشپزی طرز تهیه پاستا سبزیجات

مواد اولیه پاستا سبزيجات

كدو حلقه شده ٢ عدد
بروكلي ١٠٠گرم
بادنجان حلقه شده يك عدد
گوجه حلقه شده ٢ عدد
فلفل دلمه اي ١عدد
هويج خلالي ١ عدد
پاستا رشته اي ٢٠٠ گرم
پياز ١ عدد خرد شده
كنجد براي تزيين
سويا سس ١/٤ پيمانه
سس ورچستر
نمك وفلفل وآويشن ١/٢ قاشق چايخوري

طرز تهیه پاستا سبزیجات

آب را در قابلمه اي ميگذاريم تا جوش بيايد بعد پاستا داخل آب جوش ميريزيم بعد نمك اضافه ميكنيم بعد از يك ربع آبكش ميكنيم آب سرد ميريزيم تا به هم نچسبه در اين مرحله نوبت تفت صيفي جات هست براي اينكه بادنجان تلخيش گرفته بشه نمك ميزنيم تا آبش جذب شود وروغن كمتري بگيريد بعد از اين مرحله با يك قاشق روغن كدو وبادنجان وپياز وهويج وفلفل دلمه اي تفت ميدهيم تا كمي نرم شوند سويا سس وسس ورچستر اضافه ميكنيم وبعد از مخلوط شدن مواد پاستا اضافه كرده بعد از ٥ دقيقه زير شعله خاموش ميكنيم
ادويه ها چاشني غذا هستند بعد از تست اضافه كنيد ميتونيد از پنير پارمسان روي غذا براي طعم بهتر استفاده كنيد
نوش جان

0
دیدگاه
دیدگاه کاربران